side

بازیگری حرفه ای

تعداد جلسات :
ساعات هر جلسه : ۹:۳۰ صبح تا ۸ شب
روزهای برگزاری : دو روز در هفته (شنبه - دوشنبه)
مدت دوره : ۷ ماه
توضیحات :

اطلاعیه موسسه کارنامه برای علاقمندان به بازیگری برای حضور در جدیدترین دوره بازیگری حرفه ای

شروع رزرو از ساعت ۱۱ صبح روز سه شنبه ۸ آبان ۹۷ از طریق سایت موسسه کارنامه.

شروع دوره از نیمه دوم ابان ماه

موسسه کارنامه برای تکمیل ظرفیت دوره جدید بازیگری حرفه ای در تعداد محدود امکان پذیرش هنرجو دارد.
علاقمندان پس از رزرو باید در یک مصاحبه ورودی شرکت کنند
توجه داشته باشید علاقمندان باید حتما دوره بازیگری مقدماتی را در یک آموزشگاه معتبر و یا دانشگاه گذرانده باشند و شرایط سنی متقاضی باید بین ۲۲ تا ۳۵ سال باشد.
توجه داشته باشید به دلیل حجم بالای متقاضی و ظرفیت محدود، موسسه کارنامه از پذیرش افراد بصورت حضوری و تلفنی معذور است. با تکمیل شدن ظرفیت، سیستم بصورت خودکار بسته خواهد شد.
پس از رزرو در سایت باید منتظر باشید تا از طرف موسسه برای تعیین زمان و ساعت روز مصاحبه، ایمیل ارسال شود
توجه داشته باشید به دلیل آنکه کلیه مراحل به صورت اینترنتی خواهد بود لطفا حتما ایمیل معتبر و فعال ارائه دهید. و نکته پایانی و البته بسیار مهم:
برای رزرو این کارگاه باید حتما عضو سایت موسسه کارنامه شوید که مراحل بسیار ساده و کمی دارد و به مانند عضویت در شبکه اجتماعی اینستاگرام (حتی ساده تر) است.
بنابراین به جهت حجم بالای علاقمندان توصیه می کنیم حتما پیش از شروع ساعت رزرو حساب کاربری خود را فعال کرده تا با شروع رزرو زمان از دست ندهید. با تکمیل ظرفیت به هیچ عنوان امکان رزرو وجود نخواهد داشت
خواهشمندیم از تماس تلفنی با موسسه و پرسیدن دوباره مواردی که در این متن توضیح داده شده است اجتناب کنید، چرا که شرایط به طور کامل و واضح گفته شده. سایر موارد فقط در روز مصاحبه ورودی به شما توضیح داده می شود


ظرفیت کل : 0

اساتید
Responsive imageside