side

متن فیلم و تدوین

تعداد جلسات : ۱۲
ساعات هر جلسه : ۳ ساعت
روزهای برگزاری : یک روز در هفته
مدت دوره : سه ماه
توضیحات :

ظرفیت کلاس حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۶ نفرخواهد بود. در پایان دوره هر یک از هنرجویان فیلم کوتاهی را تدوین خواهند کرد. تدوینگران تازه کار اغلب درگیر اصول تدوین یا تخصص در استفاده از نرم افزار می شوند. آتها می خواهند بدانند چگونه برش هموار (مچ کات) بزنند یا چگونه از نرم افزار f.c.p  و کجا استفاده کنند. اما اساسی ترین پرسشی که باید از خود بکنند این است که چطور باید با یک سکانس رو به رو شویم و به چه روندی از احساس یا تفکر برای درست بریدن این صحنه نیاز داریم و نهایتاً این صحنه چه تأثیری بر کل فیلم می گذارد. در این کلاس ما تلاش خواهیم کرد دیدگاه عوامانه درباره تدوین را که تدوین را معادل برش می بینند تغییر دهیم و به درک درست تری از آن دست پیدا کنیم.این دوره به صورت کارگاه برگزار شده و شامل مباحث نظری و تاریخی درباره تدوین است و با نمایش فیلم و نمونه هایی از سکانس های تدوینی تکمیل می شود.


برای حضور در این کارگاه تئوری/آموزشی باید با نرم افزارهای مختلف تدوین آشنایی داشته باشید

 

برای ثبت نام و حضور در این کارگاه آموزشی باید حتما در سایت موسسه کارنامه عضو شوید. لطفا ابتدا مراحل عضویت در سایت کارنامه را طی کرده و سپس اقدام به رزرو برای حضور در این کارگاه کنید.

لازم به ذکر است تمامی مراحل ثبت نام در کارگاه های آموزشی موسسه کارنامه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. لطفا حتما در مرحله عضویت ایمیل و شماره تلفن همراه فعال و معتبر استفاده شود.

با تشکر

موسسه فرهنگی هنری کارنامه


اساتید
Responsive imageside