side
فراخوان جذب بازیگرقابل توجه هنرجوياني كه دوره بازيگري حرفه ای را در موسسه فرهنگی هنری كارنامه به اتمام رسانده اند

اين موسسه در نظر دارد ۵ نمايشنامه مختلف را به كارگرانی رضا كشاورز هنرمند برجسته تئاتر و از اساتید موسسه کارنامه برای اجرای صحنه ای در یکی از سالن های معتبر تئاتری، آماده و پشتیبانی کند.

دوستاني كه علاقمند به شركت در اين پروژه مي باشند يك فيلم كوتاه از خود برای موسسه ارسال نمايند

لطفا موارد زیر را جهت ارسال فیلم با دقت مطالعه کنید:

١- اگر قبلا در اثر نمایشی به عنوان بازیگر حضور داشته ايد قسمتي از فيلم اجرا را به مدت ٣ تا ٥ دقيقه ارسال نماييد. به همراه فیلم اجرا حتما نام و نام خانوادگی به همراه شماره تلفن خود را نیز ارسال کنید.

٢- در صورت نداشتن اجرا، فيلم كوتاهی به مدت ٣ تا ٥ دقيقه آماده کرده و در مقابل دوربین قسمتی از یک نمایشنامه را در قالب یکی از شخصیت های نمایش بازی کنید. قبل از اجرای نقش، حتما نام و نام خانوادگی، شماره تلفن، نام نمایشنامه انتخابی و نام شخصیت را بیان کنید

٣- فيلمهای خود رابه شماره تلفن زير از طریق نرم افزار تلگرام ارسال كنيد

تلفن: ۰۹۳۹۴۹۲۴۳۸۷

مهلت ارسال: تا پایان خردادماه ٩٦

۴- توجه داشته باشید کیفیت و حجم فیلم های خیلی بالا و یا خیلی پایین نبوده و حتما از کیفیت و حجم متوسط برای ارسال استفاده کنید. همچنین زاویه دوربین بصورت افقی باشد. در کیفیت صوتی فیلم نیز دقت داشته باشید.

۵- در ارسال فیلم ها شئونات اسلامی رعایت شود

موسسه فرهنگی هنری کارنامه پس از بازبینی فیلم ها با افراد انتخاب شده تماس می گیرد.

توجه داشته باشید شرکت در این فراخوان فقط از طریق شماره تلفن ذکرشده امکان پذیر است و تقاضا می شود از تماس با تلفن های موسسه و طرح سوال درباره این فراخوان اکیدا خودداری کنید

thumb
ثبت نام دور ه های جدید آغاز شد


امکان ثبت نام کارگاه های مختلف آموزشی موسسه کارنامه در بهار سال ۹۶ فعال شده و شما می توانید از هم اکنون اقدام به رزرو دوره مورد نظر خود نمایید. توجه داشته باشید پیش از رزرو باید حتما به عضویت سایت موسسه کارنامه درآمده و مطلع باشید که تمامی مراحل رزرو تا ثبت نام نهایی کارگاه های مختلف بصورت غیر حضوری و از طریق پیامک و ایمیل خواهد بود.

به شرح خبر مراجعه کنید

thumb
بزودی سایت جدید در نسخه تلفن همراه


مخاطبین و همراهان عزیز موسسه فرهنگی هنری کارنامه

بزودی امکان بهرمندی از امکانات سامانه جدید موسسه کارنامه از طریق تلفن های همراه نیز فعال و راه اندازی خواهد شد. در حال حاضر شما عزیزان برای بهرمند از امکانات سایت موسسه کارنامه و ثبت نام دوره های مختلف آموزشی باید از کامیوترهای شخصی و یا تبلت با سایز صفحه بزرگتر استفاده کنید اما بزودی امکان استفاده از سایت در مانیتورها و صفحات کوچکتر نیز فراهم خواهد شد.

از اینکه با صبر و شکیبایی ما را همراهی می کنید از شما سپاس گزاریم

thumb
میدان تجریش، خیابان ملکی (سعدآباد)، خیابان افراز، کوچه انوش، پلاک5 تلفن: ۲۲۷۴۵۱۸۰ - ۲۲۷۴۵۱۷۸ - ۲۲۷۵۱۴۱۰
side