side

۱۰۰۰ صفحه بازیگری - online

تعداد جلسات : ۱۲ جلسه
ساعات هر جلسه : ۱۵۰ دقیقه - ساعت ۲۰ تا ۲۲:۳۰
روزهای برگزاری : دو روز در هفته - یکشنبه و سه شنبه
مدت دوره :
توضیحات :

توجه ..... توجه: این مجموعه کارگاه کاملا مستقل از دوره های بازیگری مقدماتی و حرفه ای برگزار می شود. لطفا در انتخاب دوره مورد نظر خود دقت نمایید

مجموعه کارگاه های ۱۰۰۰ صفحه بازیگری

موضوع این دوره: تربیت حس

شروع رزرو اینترنتی از ساعت ۱۱ صبح روز پنجشنبه ۹ اردی بهشت

 

این کارگاه آموزشی بصورت آنلاین و از تاریخ ۱۹ اردی بهشت شروع می شود.

علاقمندان برای شرکت در این دوره باید از حداقل امکانات فنی برخوردار باشند

۱- ترجیحا استفاده از لپ تاپ

۲- کیفیت اینترنت مناسب

۳- داشتن وب کم

 

مجموعه کارگاه های "۱۰۰۰ صفحه بازیگری" در هر دوره به یک مبحث جداگانه می پردازد و علاقمندان به یادگیری متدهای روز بازیگری می توانند در این دوره ها بصورت جداگانه شرکت کنند. برخی از این دوره ها بصورت آنلاین، بعضی حضوری و برخی نیز بصورت ترکیب آنلاین/حضوری برگزار می شود.

این کارگاه ها برای علاقمندان مبتدی و حرفه ای بازیگری بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و همچنین برای عزیزانی که هیچ تجربه آموزش بازیگری ندارند نیز می تواند محک خوبی جهت تشخیص استعداد، توانایی و تلاش شما جهت رشد در مسیر بازیگری باشد. این دوره برای بازیگران جوان مبتدی و حرفه‌ای برای یادگیری شیوه های نوین و بروز خلق شخصیت های نمایشی در تئاتر، سینما و تلویزیون بسیار مفید خواهد بود.

 

پیش از رزرو باید عضو سایت شوید و یک حساب کاربری داشته باشید. مراحل عضویت بسیار ساده است. کافیست با درج مشخصات فردی همراه با درج یک ایمیل و شماره موبایل حساب کاربری خود را در سایت کارنامه فعال کرده، سپس در ساعت مشخص شده با ورود به حساب کاربری خود و صفحه مورد نظرف گزینه درخواست رزرو را انتخاب کنید.

 


ظرفیت خانم ها : 0
ظرفیت آقایان : 9
ظرفیت کل : 9


اساتید
Responsive image


Responsive image


logo-samandehi side