side

۱۰۰۰ صفحه بازیگری - ONLINE

تعداد جلسات : ۱۲ جلسه
ساعات هر جلسه : ۳ ساعت
روزهای برگزاری : روزهای فرد - دو روز در هفته - ساعت ۱۹ تا ۲۲
مدت دوره :
توضیحات :

توجه ..... توجه: این مجموعه کارگاه کاملا مستقل از دوره های بازیگری مقدماتی و حرفه ای برگزار می شود. لطفا در انتخاب دوره مورد نظر خود دقت نمایید

این دوره بصورت آنلاین برگزار می‌شود


مجموعه کارگاه های ۱۰۰۰ صفحه بازیگری

موضوع این دوره: تربیت حس

«تربیت حس» تلاش هنرجو برای یادگیری فرایند تولید احساس و توانمند شدن در استفاده از این روش است.
- درک مفهوم پروژه و تأثیر آن روی بازیگری
- فهم فرایند شناخت یک شخصیت نمایشی با استفاده از شناخت خود بازیگر
- توانمند شدن در بازی واقع گرایانه با استفاده از تفکیک قوانین ، احساسات ، برنامه ریزی و منطق هنرجویان

این کارگاه ها برای علاقمندان مبتدی و حرفه ای بازیگری بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و همچنین برای عزیزانی که هیچ تجربه یادگیری بازیگری نیز ندارد می تواند محک خوبی برای تشخیص استعداد، توانایی و تلاش شما جهت مسیر بازیگری باشد. این کارگاه پیش نیاز کارگاه شخصیت سازی است که در شهریور ماه برگزار خواهد شد.
.
کارگاه های " ۱۰۰۰ صفحه بازیگری " در هر دوره به یک مبحث جداگانه می پردازد و علاقمندان به یادگیری متدهای روز بازیگری می توانند در این دوره ها بصورت جداگانه شرکت کنند.

این کارگاه ها برای علاقمندان مبتدی و حرفه ای بازیگری بسیار کاربردی و مفید خواهد بود و همچنین برای عزیزانی که هیچ تجربه آموزش بازیگری ندارند نیز می تواند محک خوبی جهت تشخیص استعداد، توانایی و تلاش شما جهت رشد در مسیر بازیگری باشد. این دوره برای بازیگران جوان مبتدی و حرفه‌ای برای یادگیری شیوه های نوین و بروز خلق شخصیت های نمایشی در تئاتر، سینما و تلویزیون بسیار مفید خواهد بود.

پیش از رزرو باید عضو سایت شوید و یک حساب کاربری داشته باشید. مراحل عضویت بسیار ساده است. کافیست با درج مشخصات فردی همراه با درج یک ایمیل و شماره موبایل حساب کاربری خود را در سایت کارنامه فعال کرده، سپس در ساعت مشخص شده با ورود به حساب کاربری خود و صفحه مورد نظرف گزینه درخواست رزرو را انتخاب کنید.اساتید
Responsive imagelogo-samandehi side