side

بازیگری حرفه ای

تعداد جلسات :
ساعات هر جلسه : ۳ ساعت
روزهای برگزاری : دو روز در هفته (شنبه و دوشنبه) - سه جلسه جداگانه ۳ ساعته - ۹:۳۰ صبح تا ۸ شب
مدت دوره : ۷ ماه
توضیحات :

شروع رزرو از ساعت ۱۱ صبح روز چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸

جهت تکمیل ظرفیت برای خانم ها و آقایان


علاقمندان پس از رزرو باید در یک مصاحبه ورودی شرکت کنند

توجه داشته باشید علاقمندان باید حتما دوره بازیگری مقدماتی را در یک آموزشگاه معتبر و یا دانشگاه گذرانده باشند و ارائه مدرک یا معرفی نامه معتبر الزامی است.

شرط سنی متقاضی باید بین ۲۲ تا ۳۵ سال باشد.

توجه داشته باشید به دلیل حجم بالای متقاضی و ظرفیت محدود، موسسه کارنامه از پذیرش افراد بصورت حضوری و تلفنی معذور است. با تکمیل شدن ظرفیت، سیستم بصورت خودکار بسته خواهد شد.
پس از رزرو در سایت باید منتظر باشید تا از طرف موسسه برای تعیین زمان و ساعت روز مصاحبه، ایمیل ارسال شود

توجه داشته باشید به دلیل آنکه کلیه مراحل به صورت اینترنتی خواهد بود لطفا حتما ایمیل معتبر و فعال ارائه دهید.

نکته پایانی و البته بسیار مهم:
برای رزرو این کارگاه باید حتما عضو سایت موسسه کارنامه شوید که مراحل بسیار ساده ای دارد و به مانند عضویت در شبکه اجتماعی اینستاگرام (حتی ساده تر) است.
بنابراین به جهت حجم بالای علاقمندان توصیه می کنیم حتما پیش از شروع ساعت رزرو، حساب کاربری خود را فعال کرده تا با شروع رزرو زمان از دست ندهید. با تکمیل ظرفیت به هیچ عنوان امکان افزایش ظرفیت پذیرش  وجود نخواهد داشت
خواهشمندیم از تماس تلفنی با موسسه و پرسیدن دوباره مواردی که در این متن توضیح داده شده است اجتناب کنید، چرا که شرایط به طور کامل و واضح گفته شده. سایر موارد فقط در روز مصاحبه ورودی به شما توضیح داده می شود

همچنین تجربه به ما ثابت کرده به دلیل حجم بالای تقاضا، ظرفیت در همان دقایق ابتدایی تکمیل می شود. پس خواهشمندیم درصورت تکمیل شدن ظرفیت در همان دقایق ابتدایی لطفا از تماس با موسسه و بیان گلایه خودداری کنید چرا که میزان استقبال مخاطبین در اختیار موسسه نبوده و ما به دلیل فضای فیزیکی خود، محدودیت پذیرش داریم.


ظرفیت خانم ها : 0
ظرفیت آقایان : 0
ظرفیت کل : 0

side