side

کارگاه ما - این یک نمایش است

تعداد جلسات : ۱۵ جلسه
ساعات هر جلسه : ۸ ساعت
روزهای برگزاری : یک روز در هفته - پنجشنبه - ۱۰ تا ۱۸
مدت دوره : ۴ ماه
توضیحات :

 اولین همکاری مشترک موسسه کارنامه - اینجا/میان شهر

در این کارگاه چه میکنیم؟

در این کارگاه و با توجه به موضوع جلسه هنرجویان با یکی از معلم‌ها همراه خواهند شد و روی یک نمایشنامه مشخص (نمایشنامه‌ای که در دو جلسه اول با گروه انتخاب شده است) تمرین می کنیم.
تمرین های کارگاه با توجه به متدهای مختلف بازیگری خواهد بود.

این کارگاه یک کارگاه عملی است و برای شرکت در آن نیاز به پیشینه آموزش بازیگری‌ دارید.
بعد از ۱۵ جلسه آموزش، یک نمایش آماده اجراست.

شرط سنی: ۲۰ تا ۴۵ سال
برای حضور قطعی در این دوره باید در یک مصاحبه ورودی شرکت کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه و دیگر شرایط برگزاری کارگاه فقط باید با شماره تلفن های موسسه کارنامه تماس گرفته و برای رزرو گزینه پایین صفحه را انتخاب کنید.
ساعت پاسخگویی از ۱۱ صبح تا ۵ عصر
.

در پایان این دوره مدرک معتبر به هنرجویان ارائه می‌شود 
.

برای ثبت نام در کارگاه های موسسه کارنامه فقط کافیست به شیوه همه شبکه های اجتماعی رایج یک حساب کاربری مخصوص به خود ایجاد کرده و پس از ورود به حساب کاربری خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، به صفحه کارگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. در صورتی که کارگاه مورد نظر امکان رزرو داشته باشد گزینه رزرو در پایین توضیحات کارگاه قابل مشاهده است. گزینه رزرو را انتخاب کنید تا پیغام ثبت رزرو به شما نشان داده شود. پس از آن منتظر باشید تا از طریق ایمیل و پیامک برای آدرس ایمیل و شماره تلفنی که در مرحله عضویت ارائه دادید با شما تماس گرفته شود.
لطفا توجه داشته باشید در مرحله عضویت حتما شماره تلفن و آدرس ایمیل معتبر و فعال ارائه دهید و همچنین نام کاربری و رمز عبور مناسب نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید تمامی مراحل رزرو، بصورت اینترنتی انجام می شود. با توجه به میزان بالای متقاضیان برخی از دوره ها مانند دوره جامع بازیگری، توصیه می شود پیش از رسیدن زمان فعال شدن رزرو، حساب کاربری خود را ایجاد کرده تا در زمان مشخص شده بدون تاخیر اقدام به رزرو کنید. کارگاه هایی که محدودیت ظرفیت پذیرش داشته باشند پس از اتمام ظرفیت بصورت خودکار بسته شده و امکان افزایش ظرفیت نیست.اساتید
Responsive imagelogo-samandehi side