side
شروع ثبت نام بازیگری مقدماتی


 

موسسه کارنامه برای تکمیل ظرفیت دوره بازیگری مقدماتی از میان متقاضیان پس از انجام مصاحبه هنرجو می پذیرد.

علاقمندانی که بین رده سنی ۲۰ تا ۳۵ سال بوده و دارای حداقل مدرک دیپلم هستند می توانند از طریق سایت موسسه رزرو اینترنتی انجام داده یا با شماره تلفن های موسسه تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی تر را دریافت کنند.

فرصت برای ثبت نام محدود است و این دوره بزودی آغاز می شود

بنر مربوط به بازیگری مقدماتی در بالای سایت را انتخاب کرده و به صفحه دوره بازیگری مقدماتی مراجعه کنید

کارگاه تئاتر ویژه نوجوانان


موسسه کارنامه برای اولین بار یک دوره و کارگاه ویژه نوجوانان برگزار می کند.

این کارگاه که ویژه علاقمندان نوجوان از ۱۰ تا ۱۶ سال خواهد بود با حضور لیلی رشیدی، بازیگر و کارگردان مطرح تئاتر و سینما برگزار شده و در آن نسل نوجوان با هنر تئاتر بیشتر آشنا می شوند.

این دوره در ۱۰ جلسه و هر جلسه دو ساعت خواهد بود. ثبت نام فقط به صورت تلفنی انجام می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شهریه و دیگر شرایط کارگاه با شماره تلفن های موسسه در تماس باشید

تلفن: ۲۲۷۴۵۱۷۸ - ۸۰

مراحل ثبت نام در کارگاه های موسسه کارنامه


برای ثبت نام در کارگاه های موسسه کارنامه فقط کافیست به شیوه همه شبکه های اجتماعی رایج یک حساب کاربری مخصوص به خود ایجاد کرده و پس از ورود به حساب کاربری خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، به صفحه کارگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. در صورتی که کارگاه مورد نظر امکان رزرو داشته باشد گزینه رزرو در پایین توضیحات کارگاه قابل مشاهده است. گزینه رزرو را انتخاب کنید تا پیغام ثبت رزرو به شما نشان داده شود. پس از آن منتظر باشید تا از طریق ایمیل و پیامک برای آدرس ایمیل و شماره تلفنی که در مرحله عضویت ارائه دادید با شما تماس گرفته شود.

لطفا توجه داشته باشید در مرحله عضویت حتما شماره تلفن و آدرس ایمیل معتبر و فعال ارائه دهید و همچنین نام کاربری و رمز عبور مناسب نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید تمامی مراحل رزرو، بصورت اینترنتی انجام می شود. با توجه به میزان بالای متقاضیان برخی از دوره ها مانند دوره جامع بازیگری، توصیه می شود پیش از رسیدن زمان فعال شدن رزرو، حساب کاربری خود را ایجاد کرده تا در زمان مشخص شده بدون تاخیر اقدام به رزرو کنید. کارگاه هایی که محدودیت ظرفیت پذیرش داشته باشند پس از اتمام ظرفیت بصورت خودکار بسته شده و امکان افزایش ظرفیت نیست.
درضمن برای مشاهده آخرین تغییرات لازم است صفحه را رفرش / refresh نمایید.

اگر در پایین توضیحات کارگاهی گزینه رزرو وجود نداشته باشد به این معنی است که کارگاه مذکور فعلا ثبت نام نداشته و شما باید منتظر اعلام فراخوان و اطلاع رسانی بعدی باشید که از طریق سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه اعلام می شود.

اینستاگرام
کارنامه آنلاین
logo-samandehi side