side
مراحل ثبت نام در کارگاه های موسسه کارنامه


برای ثبت نام در کارگاه های موسسه کارنامه فقط کافیست به شیوه همه شبکه های اجتماعی رایج یک حساب کاربری مخصوص به خود ایجاد کرده و پس از ورود به حساب کاربری خود با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، به صفحه کارگاه مورد نظر خود مراجعه کنید. در صورتی که کارگاه مورد نظر امکان رزرو داشته باشد گزینه رزرو در پایین توضیحات کارگاه قابل مشاهده است. گزینه رزرو را انتخاب کنید تا پیغام ثبت رزرو به شما نشان داده شود. پس از آن منتظر باشید تا از طریق ایمیل و پیامک برای آدرس ایمیل و شماره تلفنی که در مرحله عضویت ارائه دادید با شما تماس گرفته شود.

لطفا توجه داشته باشید در مرحله عضویت حتما شماره تلفن و آدرس ایمیل معتبر و فعال ارائه دهید و همچنین نام کاربری و رمز عبور مناسب نیز انتخاب کنید. توجه داشته باشید تمامی مراحل رزرو، بصورت اینترنتی انجام می شود. با توجه به میزان بالای متقاضیان برخی از دوره ها مانند دوره جامع بازیگری، توصیه می شود پیش از رسیدن زمان فعال شدن رزرو، حساب کاربری خود را ایجاد کرده تا در زمان مشخص شده بدون تاخیر اقدام به رزرو کنید. کارگاه هایی که محدودیت ظرفیت پذیرش داشته باشند پس از اتمام ظرفیت بصورت خودکار بسته شده و امکان افزایش ظرفیت نیست.
درضمن برای مشاهده آخرین تغییرات لازم است صفحه را رفرش / refresh نمایید.

اگر در پایین توضیحات کارگاهی گزینه رزرو وجود نداشته باشد به این معنی است که کارگاه مذکور فعلا ثبت نام نداشته و شما باید منتظر اعلام فراخوان و اطلاع رسانی بعدی باشید که از طریق سایت، اینستاگرام و کانال تلگرام موسسه اعلام می شود.

اینستاگرام
کارنامه آنلاین
logo-samandehi side